بخش محصولات

در این بخش ماشین آلات مورد نیاز خود را  می یابید.

در این مکان مطلب و توضیحات کلی‌ درباره ماشین آلات عرضه شده توسط شرکت فلات قاره نوشته شده است، امید است بتوانیم با عرضه ماشین آلات با کیفیت و تکنولوژی روز جهان در پیشبرد اهداف شما تاثیرگذار باشیم و در آیند نزدیک شاهد پیشرفت های عظیم شما صنعتگران گرامی باشیم، با افتخار در این راه همراه شما هستیم، تا با کمک همه بزرگان بتوانیم سکان تولید صنعت کشور عزیزمان (ایران) را در دست بگیریم.

مخزن گاز Co2

مخزن گاز کربنیک Co2

مخزن تحت فشار جهت نگهداری گاز کربنیک Co2 با توجه به نیاز واحدهای تولیدی که محصولات گازدار تولید می کنند توسط شرکت فلات قاره عرضه می گردد.

بازدید از این بخش

خط تولید کامل

خط تولید کامل

شرکت فلات قاره با ارائه جدیدترین تکنولوژی روز جهان در زمینه ارائه کلیه خطوط تولید صنایع آشامیدنی و دیگر خدمات نقش بسزایی داشته است.

بازدید از این بخش

فروش کارخانه

راه اندازی خط تولید آب معدنی

شرکت فلات قاره در طول سالیان با توجه به داشتن ارتباط نزدیک به تولید کنندگان صنعت آشامیدنی جهت نقل و انتقال واحدهای آشامیدنی تلاشهای بسیاری نموده است.

بازدید از این بخش

دستگاه تولید پریفرم

دستگاه تولید پریفرم

دستگاه تولید پریفرم یا اینجکشن Injection جهت تبدیل گرانول پت PET که در پتروشیمی عرضه می شود به پریفرم بطری پت در صنعت آشامیدنی بکار گرفته می شود.

بازدید از این بخش

دستگاه تولید بطری پت

دستگاه تولید بطری دست دوم

دستگاه تولید بطری پت PET یا بلومولدینگ Blow Moulding یکی دیگر از دستگاه های بسیار مهم  در صنعت آشامیدنی می باشد که توسط تیم شرکت فلات قاره عرضه  می گردد.

بازدید از این بخش

خط تولید گاز کربنیک Co2

خط تولید گاز کربنیک Co2

شرکت هایی که نیاز بالا به گازکربنیک Co2 دارند مقرون به صرفه است نسبت به نصب و راه اندازی خطوط تولید گازکربنیک Co2 شرکت فلات قاره اقدام نمایند.

بازدید از این بخش

میکسر

دستگاه میکسر

دستگاه میکسر وظیفه ترکیب عصاره و آب گازدار را بعهده دارد که از حساسیت بسیار بالایی جهت ماندگاری گاز کربنیک در محصولات آشامیدنی برخودار می باشد.

بازدید از این بخش

تونل پاستوریزاتور

دستگاه تونل پاستور

دستگاه تونل پاستوریزاتور یکی از دستگاه های بسیار مهم و کاربردی جهت افزایش ماندگاری محصول در صنعت ماءالشعیر و آب میوه مورد استفاده قرار می گیرد.

بازدید از این بخش

دستگاه تولید درب بطری

دستگاه تولید درب بطری

دستکاه تولید درب بطری پت جهت محصولات گازدار و بدون گاز بصورت چرخشی (کامپرشن) و بصورت تزریقی (اینجکشن) توسط شرکت فلات قاره عرضه می گردد.

بازدید از این بخش

لیبل زن

فیلم خط تولید آب

دستگاه لیبل زن یکی از دستگاه های مهم محسوب می شود که در  ارتباط محصول نهای با مشتریان نقشه بالایی دارد، از این جهت در انتخاب آن می بایست دقت بالای داشت.

بازدید از این بخش

پرکن فیلر

پرکن فیلر

دستگاه پرکن (فیلر) یکی از دستگاه های بسیار مهم و قلب هر واحد تولیدی در صنعت آشامیدنی محسوب می شود، شرکت فلات قاره خدمات بسیاری در این زمینه ارائه می دهد.

بازدید از این بخش

شرینگ

دستگاه شرینگ پک

دستگاه شرینگ پک از دستگاه های انتهای خط تولید می باشد که وظیفه بسته بندی محصولات تولید شده را دارد و بصورت دوختی و اورلب عرضه می گردد.

بازدید از این بخش

دنبال بهترینها هستید؟

پیشنهادات ویژه

می‌خواهید بیشتر بدانید؟

سؤالات متداول