Falate Ghareh Co

Consultant supplier of machinery for parts and production lines of the beverage industry

Read More About Us

Your success is our thought

The continental shelf company offers lines for the beverage industry and food manufacturers, including process process technology, filling technology, packaging machines, and IT solutions.

ما به شما کمک می کنیم محصولات جدید تولید کنید

روش های پایدار در مورد محصولات جدید – با راه حل های سیکل بسته توسط این مجموعه به شما عزیزان ارائه خواهد شد.

تماس با مشاوران مجرب و متخصص

اطمینان از سیستمهای خود به صورت مطلوب داشته باشید

بهترین راه حل و طراحی‌های مدرن در جهان را به شما ارائه خواهیم کرد

هر روز، میلیون‌ها بطری شیشه‌ای ، قوطی های آلومینیومی و ظروف پت از یک خط عبور می کنند. ما به عنوان تأمین کننده سیستم‌های کامل ، کارخانه‌های تولیدی ، تولیدکننده های صنعت آشامیدنی در سراسر جهان را با ماشین آلات جداگانه و با خطوط تولید کامل ارائه می دهد.

راه حل های کامل از یک منبع

ما یک رویکرد جامع در مورد کارخانه نوشیدنی به شما ارائه خواهیم کرد

شرکت فلات قاره خطوط کاملی برای نوشیدنی‌ها و کل صنعت آشامیدنی طراحی می کند ، که مراحل گوناگون تولید را شامل می شود – از شروع  پروسس محصول تولید ظروف ، قسمت بسته بندی و بسته بندی نهایی تا مراحل مواد و بازیافت ظروف. مهم نیست که با کدام نگاه به ما نزدیک شده اید: شما با ما تماس می گیرید و ما راه حل‌های متناسب با نیازهای شما ارائه خواهیم داد.

شرکت فلات قاره با سالیان تجربه یکی از پیشگامان در صنعت آشامیدنی کشور و با همکاری معتبرترین شرکتهای جهان با افتخار همراه شماست.

کسب و کار خود را به سطح بالاتر ارتقا بدهید

شرکت فلات قاره پس از شروع کار به عنوان تامین کننده ماشین آلات صنایع آشامیدی، به یک شریک همه جانبه برای بخش صنعت آشامیدنی تبدیل شد، چرا که قلب ما برای تکنولوژی و ارائه خدمت به شما صنعتگران عزیز (ایران) می تپد و ما یک هدف واضحه داریم،  اینکه ما می خواهیم هر آنچه را که برای موفقیت شما لازم است به مشتریان خود عرضه کنیم، که مجموعه ایی از راه حل ها، ایجاد ارزش افزوده، افزایش بهره وری به صنعت آشامیدنی است.

تلفن واحد مشاوران : 26111821 21 98+

جدیدترین اخبار و آخرین مقالات

جدیدترین اخبار و مقالات برای معرفی نسل جدید در صنعت آشامیدنی

به خانواده مشترکین رضایتمند ما بپیوندید

مشترک شدن در خبرنامه