فروش کارخانه آب معدنی

فروش کارخانه آب معدنی

زمین:

۸۳۰۰ متر دارای سند شش دانگ

تعداد سوله

۳ عدد به متراژ ۳۲۰۰ متر با  احتساب اداری

مجوز:

دارد

تلفن:

۴ خط

پروانه کار و ساخت و بهره برداری:

دارد

پروانه استاندارد و بهداشت:

دارد

برق:

۸۵۰ کیلو وات همراه با پست برق اختصاصی

چاه آب:

به عمق ۱۵۶ متر با مجوز برداشت ۱۵۰۰۰ متر مکعب در سال جهت آبمعدنی

میزان آبدهی:

۲ اینچ

شرایط فروش:

دارد

وضعیت:

فعال

ماشین آلات :

خط کامل بسته بندی آب معدنی از شرکت کافل با ظرفیت ۷۰۰۰ بطر در ساعت و خط تولید بطری pet شامل دستگاه sipa و aoki , بادکن چینی

درمان با آب معدنی

استفاده از آب‌های معدنی، تاریخی بسیار کهن دارد ولی استفادهٔ علمی از آب‌ها پس از شناخت اثرات درمانی آنها در قرن اخیر تحقق یافته است. آب‌های معدنی به روی بدن انسان و یا مخصوصاً نواحی ویژه ای از بدن دارای اثراتی می‌باشد که این اثرات در هنگام مصرف مستقیم از آب چشمه (یعنی اولین نقطه ای که آب معدنی ظاهر می‌شود) شدیدتر می‌باشد.

آب‌های معدنی که در نقاط مختلف وجود دارد هر کدام اثر ویژهٔ مربوط به همان آب را دارد زیرا ترکیبات هر آب معدنی ویژه همان منطقه است:

  • انیدرید کربنیک محلول در آب اسیدی موجب تسریع حرکت دودی‌شکل روده می‌گردد و مقدار عصاره‌هایی که در روده ریخته می‌شود را زیادتر می‌کند. در نتیجه، هضم غذا تسریع می‌شود. همچنین موجب زیاد شدن اسید کلریدریکی که در معده تولید می‌شود، می‌گردد و اثر اشتها آور دارد. آبهای قلیایی نیز فعالیت معده را زیاد می‌کنند و اسید معده را از بین می‌برند و در معالجه درد مفاصل مؤثرند.
  • آب‌های تلخ اثرات خوبی در برطرف کردن یبوست و چاقی دارند. آشامیدن آب این چشمه‌ها برای اشخاص ضعیف و کم خون و مسلول و نظیر این‌ها خوب نیست.
  • آبهای آهن‌دار برای درمان کم خونی بسیار مفید می‌باشد.
  • آبهای گوگردی در درمان روماتیسم و امراض جلدی و مسمومیتهای فلزی تجویز می‌شود.
  • آشامیدن آب این چشمه‌های آرسنیک‌دار برای رفع کم خونی و ضعف ناشی از کمی غذا و غیره مفید است.
  • فروش کارخانه آب معدنی